		<owl:imports rdf:resource="http://semantic-mediawiki.org/swivt/1.0"/>
	</owl:Ontology>
		<rdf:type rdf:resource="http://hmis.opencommons.org/Special:URIResolver/Category-3AIncident"/>
		<rdfs:label>Camping on sidewalk R024834228</rdfs:label>
		<swivt:page rdf:resource="https://hmis.opencommons.org/Camping_on_sidewalk_R024834228"/>
		<property:Has_camera_altitude rdf:resource="&wiki;10.59"/>
		<property:Has_camera_direction rdf:resource="&wiki;228.0"/>
		<property:Has_subject_distance rdf:resource="&wiki;3.9"/>